Who's racing where in 2020.

Mon, 18th Nov 2019 - 11:11 a.m.

12 Jan. Disney Marathon - Neil Strenge.
12 Jan. Frostbite at March -
02 Feb. Frostbite at Bourne Woods -
01 Mar. Frostbite at Huntingdon -
8-15 Mar. Majorca Training week - Steve Skelhon, Steve Hope, Chris Pike, Richard Pike, Jon
Crowley, Greg Gargulieo, Simon Guerin.
15 Mar. Ely Duathlon - Chris Shaw.
22 Mar. Clumber Park Duathlon -
28 Mar. London Landmarks Half Marathon -
05 Apr. Grantham Tri - Georgina Jennings, Catherine Burbage.
05 Apr. P'boro Marathon - Steve Hope, Chris Northern.
05 Apr. Manchester Marathon - Ali Brightey.
19 Apr. Bedford Autodrome Du (BTF Champs) -
26 Apr. VLM - Mark Weathersby.
26 Apr. Dubrovnik half-marathon - Steve Hope.
26 Apr. 70.3 Marbella - Paul Lunn, Aaron Godden.
03 May. PACTRAC Mid-Distance (provisional, subject to the new pool being open) -
09 May. 70.3 Majorca - Paul Lunn, Simon Guerin, Barry Ryan, Jon Crowley, Steve Skelhon, Chris Pike, Richard Pike.
10 May. St.Neots race 1 -
17 May. Eton tri - Georgina Jennings, Steve Hope.
17 May. Southport Tri -
17 May. Newmarket Tri -
17 May. Outlaw half -
24 May. Grafman -
31 May. Fleet Tri -
31 May. Brixham Oly - Jaap Flikweert.
07 Jun. Cotswold113 half iron - Neil Strenge.
07 Jun. ITU Leeds -
07 Jun. Tallington -
14 Jun. Eastbourne Tri - Richard Rodriquez.
20 Jun. Dambuster Tri - Daniel Richardson, Willow Worthington, Simon Guerin, Aaron Godden, Ali Brightey?, Steve Hope.
21 Jun. Lakesman - Barry Ryan, Mark Bedford.
28 Jun. ETU Middle Distance WALCHSEE, AUSTRIA - Giles Cooper.
28 Jun. Cardiff -
28 Jun. Outlaw 1/2 Holkham -
02-05 Jul. ETU Standard, Tartu - Aaron Godden, Andrew Chapman.
03-05 Jul. LCW - Emily Boyd.
05 Jul. Grafham Water Tri - Georgina Jennings.
12 Jul. IM Bolton -
12 Jul. IM VITORIA-GASTEIZ, SPAIN - Matt Hall.
19 Jul. Mallory Park - Georgina Jennings, Steve Hope.
25 Jul. OSB Big Swim Nottingham -
26 Jul. Redcar - Steve Hope.
26 Jul. Outlaw Nottingham - Ali Brightey, Richard Pike, Chris Pike.
02 Aug. PACTRAC STANDARD DISTANCE -
09 Aug. ETU Malmo -
09 Aug. London -
16 Aug. Aberfeldy mid-distance - Steve Hope.
16 Aug. Loch Tay sprint - CANCELLED.
16 Aug. IM Copenhagen - Paul Lunn, Neil Strenge, Mike Wenn, Tony Daniels, Sarah Haslam.
16 Aug. Box End Relays - 1 team of 3 entered.
23 Aug. ITU Edmonton - Simon Hoppe, Mark Wethersby.
06 Sep. St.Neots race 2 - Georgina Jennings.
05 Sep. Box End - Steve Hope.
06 Sep. London Duathlon - Andrew Chapman, Mark Bedford.
12 Sep. Vitruvian -
12 Sep. PACTRAC DUATHLON FROM MARHOLM -
13 Sep. Brighton -
12/13 Sep. Blenheim - 1 entry to date.
20 Sep. Bedford Sprint - Georgina Jennings.
20 Sep. Wild Wye 7km swim - Willow Worthington.
26 Sep. IM Cascais, Portugal - Aaron Godden?, Sarah Haslam.
27 Sep. Outlaw X Half Ironman -
27 Sep. Hull marathon - Aaron Godden.
18 Oct. Challenge Paguera - Steve Hope, Chris Shaw.
Jan 2021. Dopey Challenge, Disney Florida - Jim Fell, Steve Hope.
22 Aug 21. IM Copenhagen - Paul Lunn.

 
Tue, 19th Nov 2019 - 7:40 p.m.

Eton sprint 2021 World Qualifyer May 17th - Georgina